Діти Подільської громади вакцинуються від Поліомієліту.

Дата: 25.01.2022 14:45

Фото без описуДіти Подільської громади вакцинуються від Поліомієліту.

Активізували цю роботу на загальноукраїнському рівні через виявлені наприкінці листопада 2021 року випадки захворювання дітей на поліомієліт на Закарпатті та Рівненщині.

В силах Вірусу спричинити невиліковний параліч і навіть смерть.

Медики зазначають, що спалахи цієї хвороби серед малечі - це результат антивакцинальноі кампанії батьків, які відмовлялись від щеплень.

Тож , Шановні батьки, не відмовляйте від щеплень! Захистіть вашу дитину!Вакцинація безкоштовна!

З усіх питань звертайтесь до свого сімейного лікаря!

Пам’ятайте! Єдиний шлях уберегти себе та своїх дітей від наслідків цієї хвороби, оскільки специфічного лікування не існує - це робити профілактичні щеплення.

Вакцинація дітей від поліомієліту в Україні проводиться з 2 місяців!

Якщо Ваша дитина не отримала щеплення або пропустила - негайно зверніться до свого сімейного лікаря! Разом ви складете графік вакцинації та надолужити пропущені дози!

Кабінет вакцинації Подільського ЦПМСД радо зустрічає маленьких пацієнтів та іх батьків!