Про впорядкування розрахунків за розміщення інформаційних  матеріалів у засобах масової інформації структурними підрозділами Подільської міської ради  Подільського району Одеської області на 2022 рік

Дата: 25.01.2022 09:44

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про впорядкування розрахунків за розміщення

інформаційних  матеріалів у засобах масової

інформації структурними підрозділами Подільської

міської ради  Подільського району Одеської області

на 2022 рік

З метою висвітлення роботи Подільської міської ради Подільського району Одеської області, виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області, відділів та управлінь, комунальних підприємств та бюджетних установ, засновниками, яких є Подільська міська рада Подільського району Одеської області, у засобах масової інформації, а саме: в незалежній газеті «Слово и дело», акумулювання розрахунків через єдине джерело інформації, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області, -

В И Р І Ш И В :

1. Розрахунки за розміщення матеріалів (у форматі 1 (одна) газетна сторінка) про роботу Подільської міської ради Подільського району Одеської області, виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області, відділів та управлінь, комунальних підприємств та бюджетних установ, засновниками, яких є Подільська міська рада Подільського району Одеської області, в газеті «Слово и дело», проводити через комунальне підприємство «Телекомпанія «ПЕТ».

2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) підготувати пропозиції на розгляд чергової сесії, щодо збільшення кошторису комунального підприємства «Телекомпанія «ПЕТ» на оплату послуг, зазначених в п.1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника фінансового управління Музичук О.В., на керуючу справами Чуприну О.В.

Подільський  міський голова                                                А.П.ІВАНОВ

Підг. Чуприна О.В.

р/р Музичук О.В., Захарова Я.В., Чуприна О.В.