Дата: 24.01.2022 13:14

Подільські рятувальники ліквідували три пожежі протягом минулої доби на території Подільської міської громади та Куяльницької сільської громади

Так, вчора до пожежно-рятувального підрозділу міста Подільськ надійшло три повідомлення про виникнення наступних пожеж:

-  о 4 годині 30 хвилин про загорання житлового будинку за адресою: Куяльницька ТГ, с. Мардарівка, вул. Центральна, буд. 39. Рятувальники ліквідували пожежу о 06 годині 25 хвилин на  площі 32 м кв.

Причина пожежі та збиток - встановлюється.

Врятовано поруч розташований житловий будинок та надвірні споруди.

- о 18 годині 34 хвилини про  загорання житлового будинку за адресою: м. Подільськ, вул. І.Франка, буд. 111. Завдяки швидким діям рятувальників пожежа ліквідована на площі 1 м кВ. Причина пожежі та збиток - встановлюється.

Врятовано житловий будинок на суму.

-  о 18 годині 50 хвилин про загорання прибудови до адміністративної будівлі за адресою: КуяльницькаТГ,  с. Нестоїта, вул. Шкільна, буд. 19.

Рятувальники ліквідували пожежу о 20 годині 53 хвилин на загальній площі 20 м кв.

Ймовірна причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальної печі та димаря.

Збиток - втановлюється.

Врятовано адміністративну будівлю.

На даних пожежах загиблих та постраждалих немає. Загалом для ліквідації пожеж від ДСНС залучались 6 одиниці техніки та 23 чоловік особового складу, від. в/ч 9935 залучались 1 одиниця техніки та 1 чоловік особового складу.