Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про виділення коштів з бюджету Подільської міської територіальної громади на надання матеріальної допомоги на поховання

Дата: 24.01.2022 08:40
Кількість переглядів: 187

проєкт

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про виділення коштів з бюджету

Подільської міської територіальної

громади на надання матеріальної

допомоги на поховання

 

Розглянувши заяви громадян про надання матеріальної допомоги на поховання осіб,  які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні та на момент смерті проживали в Подільській міській територіальній громаді, на виконання цільової програми соціальної підтримки населення Подільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 10.02.2021 р. № 47-І, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 31січня 2007 року № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», відповідно до Порядку надання та розміру допомоги на поховання з бюджету Подільської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 11.02.2021 р. № 34 та керуючись п.п. 4 п. “а” ч.1  ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Виділити з бюджету Подільської міської територіальної громади департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я  Подільської міської ради Подільського району Одеської області кошти на поховання мешканців Подільської міської територіальної громади, померлих у 2021-2022 роках, які на момент смерті не працювали, в сумі 16625,00 грн., у тому числі матеріальна допомога – 16139,00 грн., поштові витрати – 486,00 грн., а саме:
 • Баркару Андрію Гавриловичу, що проживає ***, на поховання Баркара Олександра Андрійовича у сумі 2393, грн.;
 • Боярській Ользі Федорівні, що проживає ***, на поховання Боярської Катерини Федорівни у сумі 2393, грн.;
 • Захаровій Анні Сергіївні, що проживає ***, на поховання Більського Валерія Вікторовича Федорівни у сумі 2393, грн.;
 • Качковській Єлизаветі Георгіївні, що проживає ***, на поховання Качковської Ганни Володимирівни у сумі 2393, грн.;
 • Новосьоловій Олені Олександрівні, що проживає ***, на поховання Новосьолової Юлії Ігорівни у сумі 2189,0 грн.;
 • Сапроновій Ларисі Володимирівні, що проживає ***, на поховання Твердохліб Надії Борисівни у сумі 2189,0 грн.;
 • Ярощук Юлії В’ячеславівні, що проживає ***, на поховання новонародженої дитини Ярощука Назара Сергійовича у сумі 2189,0 грн.

 

 1. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (МУЗИЧУК О.В.) профінансувати  департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області у зазначеній сумі за рахунок коштів, передбачених  на ці цілі у бюджеті  Подільської міської територіальної громади на 2022 рік.

 

 1.  Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я  Подільської міської ради Подільського району Одеської області (ПЕРЕПЕЛИЦЯ А.А.) провести виплату допомоги на поховання вказаних громадян у зазначеній сумі.

 

 

 1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

 

 

Подільський міський голова                                                      А.П. ІВАНОВ

 

 

 

 

Вик. Музичук О.В.       

 

Р/р Фінуправління,. Задорожна Л.І., ДССПОЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора