Подільські рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки для працівників медичних закладів

Дата: 20.01.2022 10:13

З метою попередження пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я держави, травмування і загибелі на них людей, Подільські рятувальники провели обстеження закладів охорони здоров’я із стаціонарними відділеннями щодо дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. ДСНСівці провели інструктажі з правил пожежної безпеки для працівників медичних закладів на території Подільського району. Надзвичайники розповіли про основні правила, яких необхідно дотримуватися аби пожежа не сталася в приміщенні лікувальних закладів, та нагадали основний алгоритм дій при виникненні небезпечної події.