Онлайн-нарада за участі голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецкого.

Дата: 18.01.2022 14:10

Перший заступник Подільського міського голови Олена Музичук, заступники - Анатолій Корчовий та Людмила Задорожна, секретар міської ради Олег Албанський взяли участь в онлайн-нараді за участі голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецкого.

В ході наради обговорювались такі питання:

1.Про можливі джерела фінансуванням з Державного бюджету проєктів розвитку Одеської області. Доповідала Марина Зінченко - директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

2.Про стан готовності органів управління та підпорядкованих сил цивільного захисту до ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій зимового періоду в Одеській області. Доповідав Голотко Сергій - директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.