Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в місті Подільську з 10.01.2022р. по 16.01.2022р.

Дата: 18.01.2022 09:25

І Н Ф О Р М А Ц І Я

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1.  13  січня  2022  року, в   шахово – шашковому  клубі  були  проведені  Різдвяні  зустрічі з шашок

серед  молоді. Учасниками  шашкових баталій  стали  студенти  Подільського медичного фахового

коледжу  ім. В.О. Жуковського  та  ДНЗ  "Подільського професійного ліцею".  Перемогу з великим

відривом здобула команда медичного коледжу. Також був проведений тренувальний турнір з дартсу.

2. 14 січня 2022 року у с.Липецьке в рамках спортивно-оздоровчого заходу «Не лінуйся-рухайся» був проведений міні-турнір з настільного тенісу.

3.  16 січня 2022 року  в спортзалі УСМП  відбувся міні-турнір з настільного тенісу. Прийняло участь

всього 20  учасників, з них  11  дітей.

КДЮСШ «Локомотив»

1. 12-16 січня  2022р. вихованці КДЮСШ «Локомотив» приймали участь  у Чемпіонаті  області з боксу серед молоді та дорослих, який проходив  м. Одеса . У напруженій боротьбі чемпіоном  у ваговій категорії 57 кг став вихованець Коновальчук Володимир.

Тренер-викладач: Максимов М.С.

2. 15-16 січня 2022р. в м. Одеса проходив Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009р.н. Серед шести команд наша КДЮСШ «Локомотив» здобула загальнокомандне 3 місце.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

Федерація футболу

1. 15 січня   2022 року ФК «Імперія холоду» приймала участь в  Зимовому чемпіонаті Одеської області з футболу серед аматорських команд в грі з ФК «Елемент» (м.Одеса), який проходив в місті Одеса.

Результати ігор: ФК "Імперія Холоду "(Подільськ)  - ФК «Елемент» (Одеса) – рахунок 7:1 на користь "Імперія Холоду».

Начальник  управління                                                                                            В.В.Конюхов