Про прийняття на квартирний облік

Дата: 18.01.2022 08:20

УКРАЇНА                                                           Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про прийняття на

квартирний облік

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району Одеської області, відповідно до статей 31, 39, 46 Житлового кодексу України, ст.33 Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.25, п.25-1, п.п. 3 п.п. 5-1 п. 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень, затверджених постановою Ради Міністрів Української ССР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р №470, керуючись п.п. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Прийняти на квартирний облік, згідно поданої заяви, Гончаренко Анастасію Миколаївну  ****** року народження, складом сім’ї - 1 особа, як таку, що потребує поліпшення житлових умов. Підстава для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – дитина-сирота.

2. Прийняти на квартирний облік, згідно поданої заяви, Буряка Миколу Анатолійовича  ****** року народження, складом сім’ї - 3 особи, як такого, що потребує поліпшення житлових умов. Підстава для включення у першочергову чергу одержання житлової площі – учасник бойових дій.

3. Прийняти на квартирний облік, згідно поданої заяви, Бодачевського Руслана Михайловича, ***** року народження, складом сім’ї – 2 особи, як такого, що потребує поліпшення житлових умов. Підстава для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – особа з інвалідністю внаслідок війни (ІІ група).

4. Внести зміни до облікової справи Недайводи Анни Вячеславівни ****** року народження, включивши в склад сім’ї по квартирному обліку сина - Недайводу Миколу Олександровича згідно поданої заяви.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

Подільський міський голова                                                                           А.П. ІВАНОВ

Підг. Селіфанова І.П.