Дата: 14.01.2022 10:06

Фото без описуІз варениками і переодяганням Подільська Громада Святкує  Щедрий вечір або свято Меланки !

Найцікавішими у цей день для всіх стали  обряди, казкові чарівні дійства, в яких брали  участь і дорослі, і діти.

За традицією , Подільська громада відзначала  Щедрий вечір на головній площі міста !

Свято «Щедрик-Ведрик» організувало Управління культури та туризму  як завжди професійно  та  цікаво. Дійство відбувалось біля красуні ялинки!

Подільчан  та гостей міста вітали колядою та бажали Божого благословення, щастя, здоров’я, добробуту, миру і злагоди творчі  колективи Управління культури.

Обов’язковою стравою на Маланки  є вареники з різноманітними начинками. Без них не можливо уявити традиційну щедру вечерю, тому ця страва була головною на святі! Містяни ласували  смачні вареники із задоволенням !