І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в місті Подільську з 04.01.2022р. по 09.01.2022р.

Дата: 10.01.2022 15:23

І Н Ф О Р М А Ц І Я

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1. 9 січня 2022 року  в спортивному залі по вул.Бочковича, 1  відбувся міні-турнір з настільного тенісу, в якому прийняло участь   10  учасників, з них   5  дітей.

2.  9 січня 2022 року на спортивному майданчику мікрорайону "Черемушки" стартувала "Спортивна зима" ! Центр "Спорт для всіх" провів фізкультурно - оздоровчий захід, турнір з хокею серед бажаючих.

КДЮСШ «Локомотив»

1.   04.01.2022р. вихованці КДЮСШ «Локомотив» прийняли участь у  Різдвяному  турнірі з волейболу серед юнацьких та чоловічих команд, який відбувся в с. Ставрове. Серед юнаків КДЮСШ «Локомотив» зайняла 2 місце. Серед чоловічих команд, наша команда посіла 3 місце.

Тренер-викладач: Коваленко А.О.

2. 04.01.2022р. в спортивному залі ЗЗСО №був проведений  Новорічний турнір з пляжного волейболу в закритих приміщеннях серед дівчат. В змаганнях прийняло участь 6 пар. Результати наступні:

1 місце: Тітіевська Настя

Клімова Ліза

2 місце: Німір Альбіна

Гончарук Діана

3 місце: Бокулевська Анна

Контрабай Діана

Тренер-викладач: Степанов С.М.

3. 04.01.2022р. команда КДЮСШ «Локомотив» приймала участь у Зональній першості Чемпіонату Одеської області серед юнаків 2008-2009р.н. Дитяча ліга І коло, який проходив у м. Роздільна. Наша команда зайняла 2 місце.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

4. 05.01.2022 . команда КДЮСШ «Локомотив» приймала участь у Зональній першості Чемпіонату Одеської області серед юнаків 2006-2007р.н. Дитяча ліга І коло,  який проходив у м. Роздільна. Наша команда зайняла 2 місце.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

5. 08.01.2022р. в спортивному залі ЗЗСО №9   був проведений «Різдвяний МІХ з пляжного волейболу в закритих приміщеннях». В якому прийняло участь 8 пар. Серед учасників  змагань приймали участь волейболісти з м. Хмельницького, м. Одеси та м. Подільск.

1 місце: Гончарук Діана та Поліщук Денис «КДЮСШ Локомотив»

2 місце: Німір Альбіна та Шаповалов Влад «КДЮСШ Локомотив»

3 місце: Контрабай Діана та Варварьский Олександр «КДЮСШ Локомотив»

Тренер-викладач: Степанов С.М.