ФЕСТИВАЛЬ «ВЕРТЕП» - традиція, без якої неможливо уявити Подільського РІЗДВА!

Дата: 10.01.2022 10:47

Фото без описуНаш ФЕСТИВАЛЬ «ВЕРТЕП» - то вже традиція, без якої неможливо уявити Подільського РІЗДВА!

Кутя та узвар на столі- свято в подільських родинах!

Продовжуються новорічно-різдвяні свята на головній площі Подільська!

Весело Святкують Різдво Христове на головній площі міста городяни!

Вітають один одного з прийдешніми святами, радіють веселій атмосфері, співають українські колядки у вигляді побажань та поздоровлень, а також оспівувують та прославляють Бога!

Народні майстри продовжують дивувати містян власними ексклюзивними виробами, створюючи особливу святкову і теплу атмосферу на Ярмарку аматорів- ремісників!

Олена Кобилюк , директор міського краєзнавчого музею проводила майстер-клас з хусткування!

Особливо приємно відзначити, що в цьому році активно до святкувань долучились Олександрівці та Липечани! Молодці! Іх творчість надзвичайно цікава!

Звичайно велика вдячність працівникам міського будинку культури за організацію таких колоритних народних святкувань , які об’єднали всю громаду!

І театралізована вистава вихованців театральної студії МБК, традиційні колядки у виконанні вихованців студіі вокалу МБК , лунали колядки і від вихованців подільських недільних шкіл , виступи Колективу «Натхнення» - словом атмосфера на площі була казковою та надихала всіх співати разом колядки, бажати всім присутнім миру, взаєморозуміння та Божого Благословення на добрі справи та щасливе життя.

Дякуємо всім - всім хто долучився до цієї гарної справи !Фото без описуФото без описуФото без опису