Відбулась 16 сесія Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання.

Дата: 06.01.2022 11:54

Фото без описуАлбанський Олег Богданович - Секретар Подільської міської ради.

У Подільській міськраді 6 січня 2022 року під час 16 сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області 1 скликання переобрали секретаря міської ради та  внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету.

Шляхом таємного голосування Секретарем став Олег Албанський, лідер найбільшої в депутатському корпусі Фракції «Слуга народа». Його кандидатуру вніс міський голова Анатолій Іванов.

Попередниця нового секретаря, Таїсія Скрипник, склала свої повноваження, Рішенням ради Таїсія Миколаївна призначена на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Таїсія Скрипник сьогодні достроково припинила свої повноваження депутата Подільської міської ради, нагадаємо – екс-секретар міськ ради очолювала Фракцію політичної сили ОП-ЗЖ.

На порядок денний 16 сесії виносився ряд інших питань , всі проекти рішень були підтримані депутатським корпусом.