З нового року подільчани можуть безкоштовно пройти обстеження на Комп’ютерному томографі , але тільки за направленням від сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста при наявності певних показань.

Дата: 05.01.2022 16:46

Фото без описуНа планерці у Подільського міського голови 5 січня 2022 року говорили про роботу міської лікарні.

«Завершився етап оформлення всіх необхідних документів, дозволів та ліцензії на роботу КТ Приймального відділення. З нового року пацієнти можуть безкоштовно пройти обстеження на Комп’ютерному томографі , але тільки за направленням від сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста при наявності певних показань. Також у Приймальному відділенні успішно працює і новий сучасний рентген-апарат» – зазначив на планерці головний лікар Подільської міської лікарні Олександр Жуковський.