ПОРЯДОК ДЕННИЙ Позачергової шістнадцятої сесії Подільської міської ради  Подільського району Одеської області  I скликання

Дата: 05.01.2022 16:02

Позачергової шістнадцятої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області  I скликання

10.00 годині                                                                                           Актова зала міської ради

6 січня 2022 року                                                                                  просп. Шевченка, 10

1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 17.11.2021р. №178-І.

Доповідач: Музичук О.В. - перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

2. Про передачу до комунальної власності Подільської міської територіальної громади матеріальних цінностей.

3. Про дострокове припинення повноважень секретаря Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання Скрипнік Т.М.

Доповідач: Іванов А.П. – Подільський міський голова

4.  Про  обрання  секретаря  Подільської  міської  ради Подільського району Одеської області І скликання.

Доповідач: Іванов А.П. – Подільський міський голова

5. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Доповідач: Іванов А.П. – Подільський міський голова

6. Про дострокове припинення повноважень депутата Подільської міської ради  Подільського району Одеської області І скликання Скрипнік Т.М.

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ШІСТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

10.00 годині                                                                                          Актовий зал міської ради

6 січня  2022 року                                                                                   просп. Шевченка, 10

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.

Позачергової шістнадцятої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області  I скликання

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ШІСТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

2. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.