Подільські рятувальники проводять профілактичні рейди напередодні Різдвяних свят в церквах та храмах Подільського району

Дата: 05.01.2022 10:50

Фото без опису

З метою безпечного святкування Різдвяних свят, рятувальники Подільського районного управління провели профілактичну роботу в храмах і церквах міст Подільськ, Балта, Кодима та Ананьїв. Рятувальники нагадали настоятелям про обов’язкову наявність справних первинних засобів пожежогасіння, та про утримання евакуаційних шляхів. Прихожанам надзвичайники пояснювали основні правила, яких необхідно дотримуватися в церквах та храмах, щоб не сталося небезпечних подій. Також ДСНСівці надали всім прихожанам тематичні листівки.

Фото без опису