Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Подільської міської ради «Про створення комісії з реорганізації Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» від 06.11.2018 р. №306

Дата: 05.01.2022 10:48

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

Подільської міської ради «Про створення комісії

з реорганізації Подільського міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»

від 06.11.2018 р. №306

Відповідно до рішення Подільської міської ради «Про розширення сфери надання соціальних послуг» від 06.11.2018 року № 584-VII, у зв’язку із кадровими змінами, керуючись ст. 104-107, ст. 110-112 Цивільного кодексу України, пп.1 п. «а» ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до п. 1 рішення виконавчого комітету Подільської міської ради «Про створення комісії з реорганізації Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» від 06.11.2018 р. № 306 виключивши зі складу комісії з реорганізації Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  голову комісії Агєєву Тетяну Степанівну – першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (номер паспорта ***), включивши до складу голову комісії – Задорожну Людмилу Іванівну - заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (РНОКПП ***  ).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЗадорожнуЛ.І.

Вик. Перепелиця

т. 0661754032