Про скликання позачергової шістнадцятої  сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 05.01.2022 10:15

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання позачергової

шістнадцятої  сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області І скликання

1. На підставі ч. 10 ст. 46, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову шістнадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 6 січня 2022 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати для розгляду на позачерговій шістнадцятій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про дострокове припинення повноважень секретаря Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання Скрипнік Т.М.

2.2. Про обрання секретаря Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання.

2.3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

2.4. Про дострокове припинення повноважень депутата Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання Скрипнік Т.М.

2.5. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 17.11.2021р. № 178-І.

2.6. Про надання згоди на передачу до комунальної власності Подільської міської територіальної громади матеріальних цінностей.

3. Секретарю Подільської міської ради Скрипнік Т.М. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів, населення.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

05.01.2022 р.

№ 3.