Родини, у яких народились діти в перші дні нового 2022 року - отримали вітання та подарунки!

Дата: 04.01.2022 16:15

Фото без описуУ 2022 році першим у Подільську народився хлопчик!

«Ми продовжуємо гарну міську традицію, ми вітаємо подільські родини, у яких з’явилися діти в перші дні нового року! Беззаперечно, для будь-якої родини поява дитини - велике щастя! Мушу зазначити, що для Подільської громади - це також визначна подія! Ми бажаємо батькам ростити дітей в мирі та злагоді, аби всі негаразди обходили іх сім’ї стороною, а діточки виросли гарними людьми та справжніми патріотами України та щиро любили рідне місто! " - зазначив Подільський міський голова Анатолій Іванов

Отже , першим в Пологовому відділенні міської лікарні народився хлопчик, який з’явився на світ 2 січня о 23:10 , щаслива матуся - Задріборода Надія.

Вага хлопця 3 кг 120 гр., зріст 52см!

З січня Пологове відділення раділо появі на світ двох немовлят:

О 02:45 в родині Левіних народився хлопчик! Щаслива матуся Анастасія Левіна почуває себе найщасливішою людиною в світі! Синочок народився з вагою 3кг, 735 гр. ,зріст 56 см!

3 січня народилась Перша дівчинка в 2022 році! Щаслива родина Мирзак побачили красуню рано - вранці , о 06:55 год.

Усміхнена Матуся - Тетяна Мирзак рада появі донечки !Дівчинка народилась з вагою 3кг,610гр., зріст- 53 см!

Людмила Задорожна, заступник міського голови сьогодні привітала подільські родини , у яких першими у 2022 році народились дітки!

Людмила Іванівна вітала сім’ї з поповненням , зичила ім здоров’я та родинного щастя! Матусі отримали подарунки для немовлят !