Заклад загальної середньої освіти номер 4 має нового директора. Заклад очолила Тетяна Анатоліївна Куленко, за фахом - вчитель початкових класів. Педагогічний стаж- 9 років.

Дата: 04.01.2022 14:53

Фото без описуЗаклад загальної середньої освіти номер 4 має нового директора.

Колективу школи нового директора представили заступник міського голови Людмила Задорожна та начальник Управління освіти Наталія Добрянська.

Людмила Іванівна привітала Тетяну Куленко з новою посадою та висловила слова підтримки у її починаннях та планах зі сторони міської влади.

В свою чергу новопризначений директор , Тетяна Анатоліївна , запевнила, що докладе максимум зусиль, щоб виправдати покладену на неї довіру, а разом із таким чудовим колективом - є впевненість, що результати швидко оцінять і діти, і батьки, і керівництво.

Педколектив привітав Тетяну Куленко з призначенням на посаду директора , вручили квіти та побажали їй успішної роботи в якості керівникаФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису навчального закладу.Фото без опису