Новорічне привітання Подільського міського голови Анатолія Іванова

Дата: 31.12.2021 10:22

Шановні жителі нашої громади!

Ось і проминув ще один рік нашого життя. Ми з вами, з нетерпінням чекаємо святкової новорічної ночі. Тому і вечір сьогодні особливий! Відходить в минуле, і в історію 2021 рік. На порозі - 2022. В цю незвичайну зимову ніч, він завітає до нас з новими планами, мріями і гарними побажаннями.

Лише цієї казкової ночі зустрічається минуле з майбутнім. І ми в своїх спогадах гортаємо сторінки року, з яким прощаємось, залишаємо на згадку все хороше і позитивне, що було в ньому, загадуємо бажання на наступний.

Ці свята особливі і тим, що здавна символізують тепло сімейного вогнища, людяність, добро та повагу одних до одних.

2021 рік був по-своєму особливим, як для нашої громади, так і для кожного з нас.

Були в ньому успіхи і удачі, досягнення і перемоги. Були і негаразди та проблеми.

Та ми з вами, як завжди, робили все, щоб громада жила спокійно і стабільно, а всі об’єкти господарювання працювали безперебійно і в звичайному режимі. За рік, що минув, ми довели, що ми громада – сильна своєю єдністю, згуртованістю, яка може відстоювати свої інтереси.

Я дуже вдячний всім вам за це. Вірю – разом, в 2022 році, ми досягнемо ще більших результатів, а попереду на нас чекає багато цікавої і перспективної роботи, яку ми обов’язково виконаємо!

Дорогі земляки!

2022 рік ось-ось вступить в свої права.

Стрілки годинника наближаються до 12.00

Отож, прийміть щирі вітання з Новим роком!

Нехай сьогоднішнє свято буде світлим і радісним, в кожному домі, в кожній родині панують мир? злагода, достаток і благополуччя.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя у житті, нехай в наступному році здійсняться всі ваші світлі мрії та сподівання.

Успіхів у всіх ваших життєвих справах!

Хай рік Новий дає надій,

Здоров’я, виповнених мрій,

Тепла та ніжності в родині

Та миру в нашій Україні!