Подільські рятувальники  проводять заняття зі школярами напередодні Новорічних та Різдвяних свят

Дата: 29.12.2021 10:42

Передноворічний настрій вже панує серед населення, і особливо серед дітей. Тому Подільські рятувальники, дотримуючись всіх протиепідемічних вимог, провели заняття з правил використання піротехнічної продукції та правил безпечного святкування Новорічних та Різдвяних свят в Ананьївському ліцеї №2. На заняттях ДСНСівці розповіли про небезпеку, до якої може призвести неправильне використання піротехнічної продукції та наголосили на тому, що використання піротехніки дозволяється особам, які досягли 18 років, а деяких видів з 16, але під наглядом дорослих. Надзвичайники нагадали правила розповіли, яких правил безпеки необхідно дотримуватися, аби Новорічні святами залишили лише приємні спогади та враження.  Також учням були запропоновані до перегляду відеоролики на протипожежну тематику.  На останок рятувальники нагадали коли необхідно використовувати вогнегасник та як правильно це робити.

Подільські рятувальники вітають всіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, та бажають всім аби свята пройшли безпечно та без надзвичайних подій!