Подільська громада разом святкує !!! Щодня нове дійство !

Дата: 28.12.2021 13:38

Фото без описуПоспішайте відвідати «Новорічне містечко -  2022» на головній площі Подільська - на вас чекає територія казки, краси , неймовірних емоцій та вражень !

Місце новорічних мрій та щирих побажань розташоване біля головної красуні - ялинки громади на Привокзальній площі Подільська!

Передноворічний святковий вікенд вже позаду!

25 грудня відбулась прем’єра Новорічної музичної вистави «Там, де починається казка», яка проходить під патронатом Подільського міського голови Анатолія Іванова , а в цьому році   новорічна казка була представлена вперше просто неба для ширшого загалу глядачів!

Площа, в момент виступу акторів , зібрала сотні -сотні дітей. Тільки Три автобуси привезли на свято більше сотні хлопчиків та дівчаток із сіл Подільської громади .

Емоції святкового заходу були неймовірними !

Жива акторська гра дітей-вихованців міського будинку культури, активістів, запальні музичні хіти , справжнє свято посмішок , розвагах, солодких подарунків та гучних аплодисментів… Весь цей мікс додав свіжому морозному повітрю на площі аромат щастя .

Тому ловіть новорічну атмосферу у кожному сантиметрі святкового «Новорічного містечка - 2022», яке буде працювати щодня до 13 січні 2022 року на головні площі Подільська..

26 грудня подарунком для мешканців Подільської громади став Головний новорічний концерт, який став майданчиком нагородження талановитих дітей та молоді Громади преміями міського голови Анатолія Іванова за високі досягнення в різних сферах суспільного життя. 7-ро юних подільчан  отримуватимуть протягом року стипендію міського голови в розмірі 3 тисячі гривень щомісячно.

Головний новорічний концерт подарував всім   виступи найкращих подільських артистів та  музикантів.  Новорічна музика, улюблені світові хіти , українські пісні ,розваги, обійми і танці зробили цей вечір неповторним.

Головним хедлайнером свята став автор та виконавець - Олександр Кварта.

В мерії зазначають, виступ Олександра Кварти став новорічним музичним подарунком для всіх.

Від імені міського голови Анатолія Іванова гостей свята привітала його заступник Людмила Задорожна:

«Біля головної ялинки нашого міста щодня проходять святкові заходи! Вся новорічна програма розрахована на різні вікові групи, тому незабутні враження гарантовані абсолютно для всіх мешканців громади , тим паче, що для святкового настрою містян казково прикрашена головна площа , продумані щоденні розваги, сяють новорічні елементи , яскраво світиться ялинка , а гірлянди освітлюють не тільки новорічне містечко, а й центральні вулиці та середмістя. Ми зробили все , аби новорічна атмосфера панувала в усій громаді , вирувала у ваших серцях і у ваших душах » – сказала Людмила Іванівна.

Головна Площа від веселощів підтанцьовувала та підспівувала співаку Олександру Кварті , містяни та гості громади бажали один одному щастя, обіймали своїх земляків, за те, що з ними так весело зустрічати новорічні  свята.

Королева вечора- незрівнянна ялинка протягом вечора запрошувала на окремі фотосесії жителів і гостей міста.

Новорічно-Різдвяний ярмарок ремісників та хендмейдерів запрошував всіх придбати цікаві подарунки, авторські роботи подільських майстрів-аматорів.

27 грудня останній день працювала новорічна пошта Діда Мороза . Всі дитячі листи - побажання вже доставлені чарівнику Діду Морозу. Незабаром всі отримують особисто від нього відповідь.

Ярмарок «Містечко_майстрів» працюватиме на площі до 5 січня Тут ви знайдете вироби ручної роботи і безліч солодощів.

27 грудня для малечі працювала  Майстерня Діда Мороза. Проводився  Майстер –клас із виготовлення новорічних прикрас від самої Снігуроньки. А ще на площі працювала  Ретро- виставка ялинкових прикрас, яку організував Подільський краєзнавчий музей.

Неодмінно відвідайте казкове «Новорічне_містечко»!  Міський будинок культури  запрошує вас на зимові_розваги на Головну площу Подільська !