У ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВИХ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

Дата: 24.12.2021 11:41

В громаді   підбили підсумки конкурсу на посади директорів шкіл.

Заступник голови Подільської міської ради Людмила Задорожна та начальник  Управління  освіти  Наталія Добрянська  представили трудовим колективам п’яти закладів загальної середньої освіти міста  нових директорів.

Кандидати успішно пройшли конкурсний відбір та відповідно до  контракту , вже   приступили   до виконання обов’язків.

Зокрема, призначили:

• на посаду директора ЗЗСО №8  – Натіну Аллу Леонідівну, за фахом вчитель історії та суспільствознавства, методист з виховної роботи,  педагогічний стаж – 31 рік.
  • на посаду директора ЗЗСО №2  – Гаврилюк Олену Володимирівну, за фахом вчитель початкових класів, педагогічний стаж – 33 роки.
  • на посаду директора ЗЗСО №6  – Тимчик Оксану Петрівну, за фахом вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури,  педагогічний стаж – 19 років.
  • на посаду директора ЗЗСО №7   – Зайцеву Ірину Альфонсівну, за фахом викладач російської  мови і літератури,  педагогічний стаж – 39 років.
  • на посаду директора ЗЗСО №5  – Погорілу Олену Василівну, за фахом вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, педагогічний стаж – 16 років.

Заступник міського голови,  Людмила Задорожна , висловила новим   очільникам закладів освіти   побажання, щоб під  їх новим керівництвом, школи всебічно розвивалися. А  нові директори, сповнені  сил та енергії, разом із дружніми  та прекрасними  колективами  змогли  зробити заклади ще кращими, аби  всі школи Подільської громади  були  по-своєму взірковими.

Начальник  Управління освіти Наталія Добрянська  вітала новообраних  директорів  шкіл  та побажала колегам успіхів, натхнення та наполегливості у роботі. Крім цього, Наталія Валеріївна подякувала попереднім директорам  за багаторічну сумлінну працю .

Нові директори   сердечно подякували  всім  за привітання. Звертаючись до колективів, виразили подяку за підтримку та запевнили, що всі разом впораються із поставленими цілями та завданнями.