Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: КРАЇНА, ЯКА ПРАГНЕ БУТИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОЮ, МАЄ ВИЗНАЧИТИ ОСВІТУ ТА НАУКУ СВОЇМИ СТРАТЕГІЧНИМИ СФЕРАМИ

Дата: 24.12.2021 08:57
Кількість переглядів: 244

«Для успішного розвитку української освіти ключовими умовами є розбудова необхідної інфраструктури, забезпечення кадрового потенціалу, мотивація здобувачів освіти та її актуальний зміст, що відповідає потребам сучасного світу» – говорить Президент України Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що тема освіти є першочерговою та дуже важливою, адже вона стосується навчання, виховання й становлення наступних поколінь українців, які будуватимуть країну в майбутньому.

«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною в сучасному світі, має визначити освіту та науку своїми стратегічними сферами. Адже розвиток демократичного, успішного, активного суспільства, розвиток будь-яких сфер – чи то безпека й оборона, завжди актуальна економіка, медицина, промисловість, ІТ чи агро – все це неможливо без добре освічених, ерудованих, креативних наших громадян», – наголосив Президент України.

За словами Володимира Зеленського, одна з умов розвитку – це розбудова інфраструктури. Так, в рамках програми «Велике будівництво» було відремонтовано та збудовано понад 150 шкіл і понад 100 садочків по всій країні, а до кінця року в планах збільшити цю кількість до понад двохсот.

Важливим напрямками є й забезпечення швидкісного інтернету та комфортних шкільних автобусів для сільської місцевості, зауважує Глава держави.

Також йдеться про державні програми з відродження професійно-технічної освіти та відновлення й розбудови студентських гуртожитків.

«Якісна освітня інфраструктура – це сучасні аудиторії, спортивні майданчики та басейни, їдальні, лабораторії. Умови проживання, які об’єднані на основі головного принципу: доступний, безпечний, комфортний і – дуже важливо – безбар’єрний, освітній простір», – зазначив Володимир Зеленський.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора