Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 17 грудня 2021 року.

Дата: 23.12.2021 08:58
Кількість переглядів: 258

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

станом на 17 грудня 2021 року.

  

    КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно- диспетчерською службою виконано 21 заявка  абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Мельниченка,130;  вул. Ломоносова, 27; пр.-кт Перемоги, 24  та ін.

       Силами цеху водопостачання виконано 5 заявок: вул. Соборна, 257; вул. Л.Товстого,76; пр.-кт Перемоги, 34/4 та ін..

       Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за  23 заявками   абонентів:  вул. Армійська,520; вул. Енергетиків, 12а; вул. Ломоносова, 25 та ін.

       Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

       Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

 

   КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»       Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій  подається згідно температурного графіка.

      На  даний момент технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  не проводиться  Підприємством,  а    здійснюється  самостійно Споживачами  власними силами  за свій рахунок ( згідно Закону України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» та «Правил надання послуги з постачання теплової енергії» затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 830 від 21.08.2019р. із змінами від 08.09.2021р. № 1022).

      За  період  з 13.12.2021 р. по 17.12.2021 р. до КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» від мешканців  5-х будинків надійшли протоколи загальних зборів  співвласників будинків про бажання укласти договір на технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення .

       Загальна кількість украдених  договорів на  технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  складає - 56 .

       За  період  з 13.12.2021 р. по 17.12.2021 р. виконано 5 поточних ремонтів внутрішньобудинкових систем опалення ( ремонт стояка - 2, ремонт труби біля теплового лічильника – 1, ремонт труби біля  опалювального приладу - 2).

 

    «Компанія «Горсвет» Виконання  заявок від населення міста –  18 од.

   В результаті обходу та огляду ліній вуличного освітлення проведена заміна    лампи  на перехресті вулиць Транспортна та Тонкошнура оп. № 42.

   Проведено технічне обслуговування дорожніх світлофорних контролерів на      перехресті вулиць: Соборна –  Сільськогосподарська, Соборна – Шкільна, Соборна - Армійська.

      На Привокзальній площі проведений монтаж ілюмінацій на новорічну ялинку міста та монтаж  інсталяцій  «Казкова країна» - 17 од.

   Зняття показників лічильників в м. Подільськ – 34 од. та в с. Липецьке та    Олександрівка – 17 од.

   Проведено огляд вуличних світильників, обхід та огляд мереж вуличного     освітлення  та світлофорних об’єктів.                        

 

  КО   «Благоустрій» Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконувались роботи з чищення лотків водовідведення по  проспекту Перемоги на перехресті вулиці  Л.Толстого, провулок Південний  . Виконані роботи з монтажу та прикрашання новорічної ялинки    на  Привокзальній  площі.

     У с. Липецьке проводиться щоденне прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ. Продовжено роботи по вирубці порослі по вул. Мойсеєнко, прибиранню та вивезенню сміття з  придорожньої зони  .

 

   ПП «Городок КВП»  Проведено обробку підїздів  дезінфікуючою рідиною у ж/б по вул. Армійській  №№ 40/1, 40/3, 40/4, 40/5, 99, 200, 203, 298, 447, 456, 490,  514, 520, 523, 528,  544, 554, 578, 592, 603, 604, 606, 607, 619,  625, 627; вул.  Л.Толстого № № 1,3,11; Пр.  Перемоги  №№ 28,30;  Кузовкова № 2. Продовжується ремонт  під’їздів у ж/б 11 по вул. Л. Толстого.  Зміна ливнївки   4м  у ж/б  578 по вул.Армійській . Ремонт  м’якої покрівлі 15м, закладення  швів  мастикою 30м.п. у ж/б  554 по вул.Армійській . Ремонт м’якої покрівлі  20м,закладення  швів мастикою 10м.п. у ж/б 544 по вул.Армійській . Ремонт м’якої покрівлі 5м. ,закладення швів мастикою 5м.п. у ж/б 528 по вул.Армійській . Ремонт  вхідних дверей у 2-му під’їзді у ж/б 606 по вул.Армійській . Ремонт  вхідних дверей у 3-му  під’їзді у ж/б 490  по вул.Армійській . Ремонт  урн 2 шт.  у ж/б 578 по вул.Армійській .      Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  20м³.  Електриком  підприємства виконано  8  заяв  від мешканців житлових будинків. Протягом  тижня  здійснювалось  прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

 

   ПП «Курінь» Виконується ремонт  та остіклення віконних рам ,заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей, ремонт  кодових замків та заміна на нові Відремонтовано вхідні двері в під їзд, та встановлено  три кодові замки до дверей  під їздів  в будинку по вул. Кузовкова 3.Відремонтовано вхідні двері в під їзд , встановлено  один кодовий замок, до дверей під їзду , та замок до дверей  в підвальне приміщення в будинку по вул. Кузовкова 4. Продовжується  поточний ремонт під їздів в будинку № 4 по вул. Кузовкова. Відремонтовано вхідні двері до під їзду в будинку по вул. Ломоносова 25.

   Проведено: 

- викачку дворових туалетів  по вул. Севастопольська 8А, Залізничників 157А,161;

підрізку та знос аварійних дерев  на прибудинковій території  буд. по  пров. В.Лісному 2 ;

- установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

чистка вентиляційних каналів;

  Вивозиться негабаритне сміття, сухе листя;

- екстрених викликів електрика –5;

- завезено пісок по всьому житловому фонду;

- розпочато вологе прибирання з дезінфікуючими засобами під їздів;

- постійно проводиться прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

 

 Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади Департаменту ЖКГАЗВ розглянуто 7 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 3.                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Працівниками відділу проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями міста щодо дотримання належного санітарного стану на вулицях міста. Також здійснено чергові рейди на предмет виявлення осіб, які порушують санітарний стан громад по мікрорайону Каштан. Проведено перевірку виданих раніше 4 приписів щодо порушення санітарних норм та правил благоустрою  та притягнуто до адміністративної відповідальності пятьох осіб з накладанням штрафів  на суму 1700 грн. Та складено 1 адміністративний протокол за ст.152  на гр. Д. порушення санітарного стану та благоустрою ( складування на прилеглій території будівельних відходів та сміття ).

        У зв’язку з карантином в управлінні приймаються заяви та скарги від мешканців міста , а також

відділ працює у штатному режимі з дотриманням карантинних норм. Усім, хто звертається, відповіді будуть надані у строк, визначений чинним законодавством.

        У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 3-99-13.

 

 

Директор Департаменту                             О.І. Чернега                                                                           

 

  Вик. Євтодій С.О.

тел. 23596

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора