23ГРУДНЯ ВІДБУЛАСЬ 15 СЕСІЯ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

Дата: 23.12.2021 17:01

Фото без описуАктова зала міської ради  зібрала  24 депутата. На порядок денний було винесено два питання:

1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020 року №33-1 «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідала Олена Музичук, перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

Олена Валеріівна доповіла , що зміни стосуються   використання у 2021 році субвенції  з державного бюджету на реалізацію соціальних  проектів в Подільській громаді  та щодо отримання  та розподілу дотації від Одеської обласної ради на соціально-економічний розвиток. Село Липецьке Подільської громади брало участь в обласному конкурсі «Найкращий сільський населений пункт в Одеській області» та посіло друге місце. Перемога принесла селу фінансову винагороду - 300 тисяч гривень, які  будуть направлені на

-придбання та встановлення електрообігрівачів в будинок культури села Липецьке;

-проведення  поточного ремонту спортивної зали в с.Липецьке.

2. Про надання згоди на передачу до комунальної власності Подільської міської територіальної  громади  об’єктів водопостачання.

Доповідав Анатолій  Корчовий  - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Депутатським корпусом були підтримані  всі  проекти рішень, які були представлені на сесії.