Запрошуємо взяти участь в онлайн-семінарі

Дата: 23.12.2021 10:24

Фото без описуОб'єднання організацій роботодавців Одеської області запрошує на зустріч зі спеціалістами ГУ ДПС в Одеській області. Темою нашої зустрічі стане роз’яснення щодо змін в законодавстві:
1. Встановлення вимог до застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

2. Порядок ведення обліку товарних запасів для ФОП (Наказ Мінфіну # 496 від 03.09.2021 р.).

Спікери:
Реут Юрій - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в Одеській області.

Васильченко Ірина - головний державний інспектор відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в Одеській області.

Дата 23 грудня 2021 року.
Початок о 14:00.

Зустріч у ZOOM після реєстрації у гугл-формі - https://forms.gle/fvG5ciRPAYTHMBEh7