На Одещині "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО" перетворило розбиту дорогу Р-33 на сучасну трасу

Дата: 23.12.2021 08:33

Фото без описуАвтошлях Р - 33 потребував капітального ремонту, загальна вартість якого на ділянках в Одеській області складала близько 170 мільйонів гривень.

2018 року було розроблено проєкт капітального ремонту, який передбачав зняття асфальтового покриття, заміну ґрунту та всіх комунікацій.

Початок капітального ремонту було заплановано на 2019 рік. Перед тим у 2018 році було проведено роботи по вирівнюванню ям, зокрема в районі села Павлівка, щоб зробити дорогу проїзною до початку капітального ремонту.

2019 року ремонтні роботи на цій ділянці автошляху розпочалися, але з настанням осінньо-зимового періоду роботи було призупинено.

2021 року відновлено 14,7-кілометрову ділянку автошляху Р33 Вінниця — Турбів — Гайсин — Балта — Велика Михайлівка / М16. Ідеальне покриття відновлено від міста Подільськ та проходить через села Соболівка, Бочманівка та Ставрове.

На усій протяжності відремонтованої ділянки:

• облаштовані три шари асфальтобетону;
  • укріплено узбіччя щебеневопіщаною сумішшю;
  • облаштовані з'їзди та посадкові майданчики на автобусних зупинках;
  • нанесли пішохідні переходи та розмітку;
  • встановили нові дорожні знаки.

Роботи виконала генпідрядна організація ТОВ «Березівкаагрошляхбуд». Цього року ремонтні роботи відновлено та завершено. Відремонтувати останні 40 кілометрів автошляху Р33 у межах Одеської області заплановано у 2022 році. Протяжність автошляху у регіоні становить 156 км.

Роботи на трасі тривають за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Більше інформації за посиланням : https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%BB%D1%8F%D1%85_%D0%A0_33