Обережно ожеледиця!!!

Дата: 20.12.2021 11:31

Фото без описуОбережно ожеледиця!!!

Шановні громадяни! Нестійкі погодні умови на Одещині сприяють ожеледиці. І у такі дні слід бути особливо обережними. Саме тому, у занадто слизькі дні бажано відмовитись від прогулянок.

Щоб попередити травмування під час ожеледиці, дотримуйтесь простих рекомендацій:

- носіть взуття на рівній (краще ребристій) підошві та на широких квадратних підборах, що не ковзають;

- придбайте льодоступи, які легко фіксуються на взутті;

- ходіть повільно та ніби ковзаючи, чим швидший крок, тим більший ризик впасти;

- не тримайте руки в кишенях, це збільшує можливість не тільки падіння, але і важких травм, особливо переломів та струсів мозку;

- розмахуйте руками в такт ходьби, так краще утримати рівновагу;

- при порушенні рівноваги під час ходьби в ожеледицю спробуйте швидко присісти, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.

Якщо падіння не уникнути, напружте м’язи, згрупуйтесь, а доторкнувшись до землі спробуйте перекотитись, удар, спрямований на вас зменшить свою силу. Якщо ви впали, а через деякий час відчули біль в ділянці удару обов’язково зверніться до лікаря.

Дотримуйтесь елементарних заходів безпеки та уникайте небезпечних ситуацій!