І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в місті Подільську з 06.12.2021р. по 12.12.2021р.

Дата: 15.12.2021 08:15

І Н Ф О Р М А Ц І Я

ВІДДІЛ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

1.  10 грудня 2021 року  в день, коли у всьому світі відзначають День прав людини, відділом молодіжної політики організовано онлайн зустріч студентів Подільського професійного ліцею та Подільського фахового коледжу із структурними підрозділами міської ради (службою у справах дітей Подільської міської ради, центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді) та районним управлінням поліції. Темою зустрічі стало питання в молодіжному та дитячому середовищі – це прояви насилля в різних його формах.

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1. 10 грудня 2021 року, в легкоатлетичному манежі був проведений фізкультурно-оздоровчий захід, присвячений святкуванню Дня Збройних Сил України, на який були запрошені команди військових

частин громади.

Змагання проходили в три етапи:

- смуга перешкод - швидкість;

- турнір з армреслінгу - сила;

- групові естафети з використанням костюмів хімзахисту ЗЗК та евакуації постраждалого на ношах - швидкість, витривалість.

Кращий результат в смузі перешкод та естафетах, де потрібна швидкість показали військовослужбовці

Подільського РТЦК та СП (військомату), які і стали переможцями заходу, друге місце зайняли в/ч 1536 (РЕМПОЛК) в змаганнях з армреслінгу перемогли 3:0 - силові якості.

2.  11-12 грудня 2021 року в шахово-шашковому клубі продовжуються ігри турніру з шахів пам’яті М.П.Руснака серед дорослих та молоді міста Подільська. Головний суддя змагань завідувач ш/ш клубу Карауш Г.С. На даний час лідирують Горбатюк Олександр, Якименко Олег та Фокша Сергій.

3. 11-12 грудня 2021 року на спортмайданчику та спортивному залі  с. Липецьке діти та підлітки взяли участь в  турнірах з  футболу, волейболу  та тенісу в рамках фізкультурно-оздоровчих  заходів «Не лінуйся - рухайся».

4.  12 грудня 2021 троку  в спортзалі УСМП  відбувся міні-турнір з настільного тенісу. Прийняло участь  всього  11  учасників.

КДЮСШ «Локомотив»

1. 06-09.12.2021 року в місті Білозір”я  (Черкаська область) завершився ІІ тур Чемпіонату України з футзалу (U-11) серед команд вищої ліги. Команда КДЮСШ-«Фаворит» провела 5 зустрічей, з них 3 виграла з великим розривом та 2 програла. Таким чином ІІ туром завершилось 1 коло чемпіонату. Наша команда за результатами 1 кола чемпіонату знаходиться в середині турнірної таблиці, на 7 місці.

Тренер-викладач: Бугай О.А.

2. 10.12.2021 року в м.Роздільна відбувся Обласний турнір з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н. Місця розподілились наступним чином :

ФК м.Роздільна – І місце;

ФК м.Одеса – ІІ місце;

КДЮСШ «Локомотив» - ІІІ місце.

Кращими гравцями турніру стали:  Олейник Олег, Захаренко Олексій

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

3. 12.12.2021 в м.Подільськ відбулася матчева зустріч з футзалу серед КДЮСШ «Локомотив» та ДЮСШ Куяльник серед юнаків 2010-2013 р.н. з метою підготовки команд до Чемпіонату Одеської області з футзалу.

Результати ігор:

2010-2011 р.н.:

КДЮСШ «Локомотив» - ДЮСШ Куяльник         6:2

2012-2013 р.н.:

КДЮСШ «Локомотив» - ДЮСШ Куяльник        2:4

Кращими гравцями стали: Колесник Станіслав, Баркар Дмитро, Почтарьов Данило

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

Начальник  управління                                                                                   В.В.Конюхов