Рятувальники долучилися до вшанування Дня Ліквідатора

Дата: 14.12.2021 14:29

Фото без описуРятувальники долучилися до вшанування Дня Ліквідатора

Щорічно 14 грудня в нашій державі відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Ті, хто  вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають його – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свіча пам’яті на честь загиблих товаришів, а й дата, що згуртувала величезну кількість людей перед  лицем великої біди. Тому сьогодні Подільські рятувальники спільно з представниками місцевої влади взяли участь у мітингу до вшанування Дня учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

ДСНСівці бажають всім, хто причетний до цієї пам’ятної дати, та їх сім’ям міцного здоров’я та мирного неба. Ваш героїзм врятував світ! Пам’ятаємо та шануємо… Велика вдячність Вам за наше сьогодення!