Рятувальники нагадують, що попередити пожежу набагато легше, а ніж мати справу з її наслідками!

Дата: 13.12.2021 16:45

Подільські рятувальники завжди приділяють належну увагу профілактично-агітаційній роботі з громадянами, адже саме цей вид роботу сприяє обізнаності наших громадян у сфері пожежної безпеки. Розповідаючи та нагадаючи громадянам основні правила пожежної безпеки в побуті та в осінньо-зимовий період, тим самим рятувальники можуть вберегти їх виникнення такої надзвичайної події. Цього разу співробітники Служби Порятунку провели профілактичне відпрацювання села Липецьке із залученням представників засобів масової інформації. Рятувальники провели бесіди із громадянами в центрі села, біля місць масового скупчення людей, продовольчих магазинів, та роздали громадянам інформаційні листівкиТакож всім мешканцям ДСНСівці нагадували основний алгоритм дій при виникненні пожежі.