Робочі зустрічі з роботодавцями Подільщини та встановлення партнерських стосунків.

Дата: 09.12.2021 12:05

Для поліпшення співпраці між центром зайнятості та роботодавцем відбулася робоча зустріч директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега Кунаренка з підприємцем-сільгоспвиробником Олексієм Шевченко.

В ході робочої зустрічі обговорили питання зайнятості звільнених працівників, які можуть виникнути після завершення польових робіт. Також учасники зустрічі приділили увагу питанню відновлення трудових навичок та вдосконалення професійних якостей вивільнених працівників перед початком сезонної роботи та можливості підвищення їхньої кваліфікації шляхом стажування на робочих місцях на курсах цільового призначення на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ». Олексій Шевченко був ознайомлений з переліком професій та актуальними напрямками навчання.  Підсумком зустрічі стало зобов'язання сторін об'єднати зусилля для сприяння зайнятості населення й створенню нових робочих місць на селі.