День Збройних Сил України.

Дата: 06.12.2021 15:28

День Збройних Сил України.

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Сьогодні, заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий завітав зі словами  привітання, від імені очільника Подільської громади Анатолія Іванова, до військової частини А1536.

Під час урочистої програми кращі з кращих були нагороджені особливими відзнаками, грамотами та подяками. Хвилиною мовчання згадали всіх хто віддав своє життя мир на українській землі.

Урочистості завершилось святковим концертом.