Про затвердження Програми розвитку освіти Подільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки

Дата: 06.12.2021 11:46

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження Програми

розвитку освіти Подільської

міської територіальної громади

на 2022-2025 роки

З метою створення рівних можливостей для здобуття якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти жителями громади, організаційного та фінансового забезпечення реалізації державної політики в освітній галузі громади,  відповідно до Законів України: «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту»,  керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку освіти Подільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки  (додається).

2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів затвердженої Програми в межах коштів, передбачених у бюджеті громади.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.) та постійну комісію з питань бюджету (Волошина Г.І.).

Вик. Добрянська Н.В.

Т. 2-13-11