Про  схвалення проєкту рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про бюджет Подільської міської територіальної громади  на 2022 рік»

Дата: 03.12.2021 21:23

проєкт

ПОДІЛЬСЬКА  МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про  схвалення проєкту рішення Подільської

міської ради Подільського району Одеської

області «Про бюджет Подільської міської

територіальної громади  на 2022 рік»

Відповідно до статті 76 Бюджетного Кодексу України та статей 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2022 рік» та внести його на розгляд Подільській міській раді Подільського району Одеської області (додається).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника фінансового управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області Музичук О.В.

Міський  голова                                                                                 А.П.ІВАНОВ

Вик. Музичук О.В., тел.2-49-07

Р/р  Фінуправління,  Музичук О.В.