Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про нагородження премією Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя

Дата: 03.12.2021 14:05
Кількість переглядів: 235

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про нагородження премією Подільського міського голови

молоді та дітям за вагомі досягнення

в різних сферах суспільного життя

 

Розглянувши протокол конкурсної комісії щодо визначення лауреатів премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя, на виконання рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 10.02.2021 р. № 45-І «Про затвердження програми підтримки молоді у Подільській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр.», керуючись п.п.2 п.а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити Протоколи № 1 від 02.12.2021 р., конкурсної комісії щодо визначення лауреатів премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя. (додається)

  2. За вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя нагородити щомісячною премією Подільського міського голови в розмірі 3000 тис . грн. наступних лауреатів за номінаціями:

  • «творчі досягнення», - Матвієнко Діана Олександрівна, *** р.н., Аркавенко Єкатерина Василівна, *** р.н.;

  • «наукові досягнення», - Булат Наталія Миколаївна, *** р.н.                  Сорочан Ярослав Сергійович, *** р.н.

  • «внесок у розвиток молодіжного руху та популяризації здорового способу життя та заняття професійним спортом » - Тепла Софія Дмитрівна, *** р.н., Співак Леся Вадимівна, *** р.н.

  1. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) профінансувати управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Конюхов В.В,) для преміювання молоді та дітей за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя згідно окремо наданого кошторису витрат в межах коштів, які передбачені на реалізацію молодіжних програм та заходів у 2022 р.

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Задорожну Л.І.

 

 

 

Подільський міський голова                                                                                            А.П. Іванов

                            

Вик:Самборський В.П.

Р/р:Задорожна Л.І.

Музичук О.В.

Конюхов В.В.

Самборський В.П.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора