Про внесення змін  до Положення про Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області

Дата: 03.12.2021 13:27

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін  до Положення

про Департамент соціальної, сімейної

політики та охорони здоров’я

Подільської міської ради

Подільського району

Одеської області

У зв’язку зі створенням Подільського міського центру соціальних служб, як окремої юридичної особи, керуючись ч.4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

2. Затвердити Положення про Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області в новій редакції (в розробці).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.).

Вик. Перепелиця

т. 0661754032