Про внесення змін до «Програми  розвитку фізичної культури та спорту у Подільській територіальній громаді на 2021-2023 роки»

Дата: 03.12.2021 10:45

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до «Програми  розвитку

фізичної культури та спорту

у Подільській територіальній громаді

на 2021-2023 роки»

З метою залучення громадян  Подільської міської територіальної громади до занять фізичною культурою та спортом, розвиток здібностей обдарованих дітей та учнівської молоді в дитячо-юнацькому резервному спорті, активізації роботи та об’єднання зусиль підприємств, організацій та установ, громадських об’єднань, щодо залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, рухової активності та фізичної реабілітації, відповідно до Законом України «Про фізичну культуру та спорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2020р №1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 р.», керуючись п.п.22 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до «Програми розвитку фізичної культури та спорту у Подільській територіальній громаді на 2021-2023 роки», що затверджена рішенням Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23.12.2020 №19-І, та затвердити її в новій редакції (додається).

2.Управлінню  спорту та молодіжної політики  Подільської міської ради Подільського району Одеської області   (Конюхов В.В.) забезпечити реалізацію заходів програми.

3.Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) передбачити кошти для реалізації заходів програми.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з  соціальних  питань, охорони здоров’я  та освіти ( Тепла М.О. ).

Вик. Конюхов В.В.

Тел. 0669208000