Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання чергової (закритої) чотирнадцятої  сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання

Дата: 02.12.2021 14:13

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання чергової (закритої)

чотирнадцятої  сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області першого скликання

1. В період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), для забезпечення можливості реалізації прав депутатів місцевих рад, членів виконавчого комітету ради, на підставі ч. 10 ст. 46, ч. 111 розділу V, керуючись ст. 42, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову (закриту) чотирнадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання 15 грудня 2021 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати для розгляду на черговій (закритій) чотирнадцятій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління міської ради.

2.2. Інші питання.

3. Секретарю Подільської міської ради Скрипнік Т.М. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів, населення.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

02.12.2021 р.

№ 343.