Подільські рятувальники провели профілактичний рейд серед малозабезпечених сімей

Дата: 02.12.2021 12:54

Подільські рятувальники турбуючись про безпеку наших громадян провели черговий профілактичний рейд. Цього разу ДСНСівці разом з працівниками служби у справах дітей та співробітниками відділу соціального населення Окнянської селищної ради особливу увагу приділили малозабезпеченим сім’ям. Співробітники Служби Порятунку насамперед пояснювали, яку небезпеку несе в собі порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. При проведенні профілактичних бесід, рятувальники, виявляючи порушення правил при експлуатації печей, наголошували на невідкладному їх усуненні, аби не трапилося біди.  На останок рятувальники роздавали інформаційні листівки, аби громадяни краще пам’ятали, яких правил необхідно дотримуватися.