Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про продовження строку дії договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Дата: 01.12.2021 07:59
Кількість переглядів: 291

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про продовження строку дії договорів

на перевезення пасажирів на автобусних

маршрутах загального користування

 

Розглянувши заяви ТДВ “Пасавтотранссервіс” про продовження строку дії договорів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», абзацу другого п.29, абзацу дев'ятого п.53, пп.1 п.55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081, керуючись пп.12 п.а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Продовжити строк дії договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з автомобільним перевізником ТДВ “Пасавтотранссервіс” на 5 років,  а саме:

  • Договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Подільськ №9 від 28.12.2016 р. по маршруту №1 «Цукровий завод – вул. Осипенка»;

  • Договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Подільськ №8 від 28.12.2016 р. по маршруту №2-А «Центральна районна лікарня - Косянський переїзд».

  1. Управлінню економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Омельчук А.М.) забезпечити оформлення додаткових угод до вказаних договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування щодо продовження строку дії договорів.

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника фінансового управління Подільської міської ради Музичук О.В.

 

                Подільський міський голова                                                     А.П. Іванов

 

Вик. Омельчук А.М.

тел. 4-01-64

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора