ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНШИХ  СПОЖИВАЧІВ

Дата: 30.11.2021 14:47

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» інформує про основні зміни, що стосуються щомісячного корегування тарифу на послуги з постачання теплової енергії.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1209 від 10 листопада 2021р.«Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, у зв’язку із зміною ціни природного газу» - Урядом затверджено механізм зміни теплопостачальною організацією  розміру нарахувань  послуги з постачання  теплової енергії починаючи із нарахувань за жовтень 2021р. , у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу (більшою або меншою), врахованої у структурі тарифів на теплову енергію, встановлених рішенням уповноваженого органу для відповідної категорії споживачів (крім населення,  бюджетних установ та релігійних організацій).

Рішення , щодо зміни розміру нарахувань за спожиту   теплову енергію споживачами (крім населення,  бюджетних установ та релігійних організацій), у   зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу згідно додаткових угод з  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдінг»»,   теплопостачальна організація інформує інших споживачів, шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування повідомлення з наведенням відповідного обґрунтування.

Зміни розміру тарифу на   теплову енергію для інших  споживачів у відповідному місяці,  застосовується з моменту зміни ціни на природний газ (в більшу або в меншу сторону  ) та відображається щомісяця у платіжних документах зазначеної категорії споживачів, надісланих у місяці, що настає за розрахунковим періодом,  без  внесення   додаткових змін до Договору на відпуск теплової енергії .

Звертаємо увагу інших Споживачів, що Повідомлення з відповідними обґрунтуваннями , щодо зміни тарифу на теплову енергію для зазначеної категорії споживачів, у  зв’язку із зміною ціни природного газу згідно додаткових угод з  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдінг»»,  Підприємством розміщується на веб-сайті  -podilska-gromada.gov.ua .

Адміністрації       КВЕП

«Подільськтеплокомуненерго»