Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 26 листопада 2021 року.

Дата: 30.11.2021 14:18
Кількість переглядів: 244

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

станом на 26 листопада 2021 року.

  

      КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно- диспетчерською службою виконано 15 заявок  абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Енергетиків, 14; вул. Соборна, 255; вул. Л. Товстого, 9а  та ін.

       Силами цеху водопостачання виконано 3 заявки: вул. Михайлівська,11; вул. Терешкової, 2; вул. Л. Товстого, 9а та ін.

       Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за  33 заявками   абонентів:  вул. Бочковича, 1; вул. Подільська, 36а;  пр.-кт Перемоги, 3/25 та ін.

       Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

       Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

 

  КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій  подається згідно температурного графіка.

      На  даний момент технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  не проводиться  Підприємством,  а    здійснюється  самостійно Споживачами  власними силами  за свій рахунок ( згідно Закону України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» та «Правил надання послуги з постачання теплової енергії» затверджених постановою Кабінету Міністрів України №830 від 21.08.2019р. із змінами від 08.09.2021р. № 1022).

      За  період  з 22.11.2021р. по 26.11.2021р. до КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» від мешканців  9-х будинків надійшли протоколи загальних зборів  співвласників будинків про бажання укласти договір на технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення .

       Загальна кількість украдених  договорів на  технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  складає - 43 .

       За  період  з 22.11.2021р. по 26.11.2021р. виконано 2 поточних ремонти внутрішньобудинкових систем опалення (ремонт стояків).

 

    22 «               Компанія «Горсвет. Виконання  заявок від населення міста –  10 од. 

   В результаті обходу та огляду ліній вуличного освітлення проведена заміна ламп по вул. Ломоносова - 1 од., просп.. Шевченка – 3 од., та в парку по  вул. Бочковича – 3 од.

  В с. Липецьке та с. Олександрівка в щитах обліку проведена заміна фото реле на астрономічні таймера  - 6 од.

  Встановлені закладні  під опори по вул. Соборна, 194 – 2 од.

  Встановлені опори по просп. Шевченка для монтажу ілюмінацій.

  Проведений ремонт світлофорного блоку на перехресті вулиць Соборна – Армійська.

  Проведена реконструкція лінії вуличного освітлення в парку ім. Шевченка.

Заміна диф реле в розподільчому щиті в парку по вул. Бочковича.

               Проведено огляд вуличних світильників, обхід та огляд мереж вуличного   освітлення  та світлофорних об’єктів.                        

 

  КО   «Благоустрій» Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконувались роботи з чищення лотків водовідведення на перехресті вулиці Зелена кут провулка Бочковича, по вулиці Соборна біля АЗС «Рута», на перехресті вулиці Соборна та вулиці Некрасова, по вулиці Некрасова, по вулиці Л.Толстого та провулок Південний. . Виконуються роботи з прибирання та вивозу опалого листя по вулиці Соборна.

     У с. Липецьке проводиться щоденне прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ. Виконані роботи зі скошування та вирубки рослинної порослі придорожньої зони, прибирання та вивезення сміття  по вулиці Мойсеєнко.

 

    ПП «Городок КВП»  Проведено обробку підїздів  дезінфікуючою рідиною у ж/б по вул. Армійській  №№ 40/1, 40/3, 40/4, 40/5, 99, 200, 203, 298, 447, 456, 490,  514, 520, 523, 528,  544, 554, 578, 592, 603, 604, 606, 607, 619,  625, 627; вул.  Л.Толстого № № 1,3,11; Пр.  Перемоги  №№ 28,30;  Кузовкова № 2. Встановлені пружини на вхідні двері у ж/б 528 та у ж/б 40/3  по вул.Армійській .  Ремонт дверей виходу на дах  у ж/б 603 по вул.Армійській . Ремонт козирка входу у під’їзд  у ж/б 11  по вул. Л. Толстого. Ремонт парапету на даху  у ж/б 528 по вул.Армійській . Скління вікон  ліфтових у ж/б 619 та у ж/б 603 по вул.Армійській . Ремонт  дитячого майданчику  біля ж/б 544 по вул.Армійській . Ремонт  слухових вікон у підвал у ж/б 2 по вул.Кузовкова. Ремонт козирків входу у підвал 2 шт.  у ж/б 523 по вул.Армійській . Обрізка гілок дерев  біля ж/б 604  та ж/б  625 по вул.Армійській . Встановлені  пружини  на вхідні двері у ж/б 40/3, 528, 40/5 по вул.Армійській .  Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  120м³.  Електриком  підприємства виконано  35  заяв  від мешканців житлових будинків. Протягом  тижня  здійснювалось  прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

   

 

ПП «Курінь»  Виконується ремонт  та остіклення віконних рам ,заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей. Виконується ремонт  кодових замків та заміна на нові иконано частковий ремонт м’якої покрівлі та парапету будинку № 257 по вул.Соборній та виконано закладку слухових вікон підвального приміщення та відремонтовано  ел.щитову в будинку по вул. Ломоносова 19;

-  виконано ремонт  ел.щитовоих в будинках по вул.Соборна 78, вул.Армійська 622, 640;

-  продовжується  поточний ремонт під їздів в будинку № 4 по вул. Кузовкова;

- проводиться установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

- проводиться  чистка вентиляційних каналів;

- вивозиться негабаритне сміття, сухе листя;

- екстрених викликів –6;

- постійно проводиться прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

 

 Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади Департаменту ЖКГАЗВ розглянуто 9 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 3.                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Працівниками відділу проводиться роз’яснювальна робота у телефонному режимі з мешканцями міста щодо дотримання належного санітарного стану на вулицях міста, біля торговельних об’єктів та на прилеглих територіях. Також здійснено чергові рейди на предмет виявлення осіб, які порушують санітарний стан громад по  Партизанській., провул. Лісовий. Складено 2 адміністративних протоколів за порушення санітарних норм, а саме: облаштування вигрібних ям у дорожньо-алейних смугах міста.      

   Продовжується перевірка виданих приписів раніше по вулицях міста та спілкування з порушниками відносно виданих приписів.

        У зв’язку з карантином в управлінні приймаються заяви та скарги від мешканців міста , а також

відділ працює у штатному режимі з дотриманням карантинних норм. Усім, хто звертається, відповіді будуть надані у строк, визначений чинним законодавством.

        У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 3-99-13.

 

 

Директор Департаменту                             О.І. Чернега                                                                           

 

  Вик. Євтодій С.О.

тел. 23596

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора