Дата: 30.11.2021 13:32

Фото без описуСьогодні, 30 листопада, керівництво Подільської міської громади прийняло участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації на чолі з Сергієм Гриневецьким. Під час колегії були обговоренні наступні питання та доповіді:
1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 9 місяців 2021 року, доповідала директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Марина Зінченко;
2. Про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення у територіальних громадах області, доповідав директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації Дмитро Радулов;
3. Про стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області доповідали директор Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Тетяна Дментьєва, начальник управління міграційної політики Головного управління Національної поліції в Одеській області, майор поліції Артур Макаров, начальник сектору боротьби з нелегальною міграцією відділу боротьби з транскордонною злочинністю управління оперативно- розшукової діяльності Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, капітан Вадим Боданюк. Дане питання викликало жваве обговорення серед членів колегії. Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький цікавився про алгоритм торгівлі людьми, обговорював з присутніми шляхи покращення ситуації проти примусової експлуатації людей.