Міні-ярмарок вакансій – оперативний підбір кадрів.

Дата: 30.11.2021 09:28

29 листопада 2021року в Подільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення КЗ ЦНСП «Родина». Начальник відділу кадрів Тетяна Бурячок презентувала підприємство, ознайомила з вакансією  «Кухар» у відділенні соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та раннього втручання , специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам. Представник роботодавця зазначила, що готування їжі для дітей - робота відповідальна, потребує професійних навичок та любові до своєї професії. Потенційним працівникам було запропоновано відвідати заклад для проведення індивідуальних співбесід.

Фахівець відділу рекрутингу Ольга Киливник ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості шукачам роботи.