Виїзний захід центру зайнятості

Дата: 30.11.2021 09:22

Виїзний захід центру зайнятості

З  метою ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, надання допомоги в усвідомленому виборі професії, фахівцем Подільського МРЦЗ Наталією Мамулат проведено профорієнтаційний виїзний захід в Куяльницьку ОТГ до  Новоселівського ОЗО.

Під час заходу діти отримали багато корисної інформації про світ професій, послуги служби зайнятості та ситуацію на ринку праці. Учні отримали інформацію про  онлайн – сервіс «Моя професія: консультаційна мережа» та покрокову інструкцію з вибору професії.
 Учні з цікавістю сприймали інформацію, задавали багато питань, ділилися враженнями кожен з учасників отримав інформаційні листівки та буклети.