Подільські рятувальники взяли участь в комісійному обстеженні Центру надання соціальних послуг «Родина»

Дата: 26.11.2021 09:03

Фото без опису

На виконання доручення Прем’єр-міністра України до Указу Президента України від 29.01.2021 року № 30/2021 «Про деякі заходи щодо забезпечення права громадян на якісні та безпечні послуги» та з метою недопущення надзвичайних ситуацій у закладах надання соціальних послуг, цього тижня комісією із залучення представників органів влади, співробітників Служби Порятунку та поліції у комунальному закладі Центр надання соціальних послуг «Родина», проведено обстеження щодо виконання вимог протипожежної безпеки, санітарних норм, дотримання умов надання соціальних послуг. За результатами обстеження було надано методичну допомогу щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в даній установі.