В Подільському МРЦЗ продовжується  тиждень професійної освіти.

Дата: 26.11.2021 08:53

В Подільському МРЦЗ продовжується  тиждень професійної освіти.

25 листопада в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти, з метою ознайомлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів із сучасними робітничими професіями, що користуються попитом на ринку праці, фахівцем  центру зайнятості проведено відео презентацію Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, в якій взяли участь учні випускних класів ЗОШ №6.

Наталія Мамулат, ознайомила випускників із сучасними робітничими професіями, що користуються попитом на ринку праці, презентувала особливості освітньої діяльності навчального закладу, розповіла школярам про матеріально-технічну базу, та про можливості, які відкриваються перед учнями.