Повідомлення щодо зміни тарифу на теплову енергію  для інших споживачів КВЕП     «Подільськтеплокомуненерго».

Дата: 24.11.2021 08:58

Повідомлення щодо зміни тарифу на теплову енергію  для інших споживачів

КВЕП     «Подільськтеплокомуненерго».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021 року №1209 «Деякі питання нарахування ( визначення ) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку зі зміною ціни природного газу» - Уряд постановив, що механізм зміни теплопостачальною організацією розміру нарахувань за теплову енергію у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу застосовується до споживачів теплової енергії (крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій ) починаючи із нарахувань за жовтень 2021 року і буде відображатися щомісяця у платіжних документах для інших споживачів, надісланих у місяці, що настає за розрахунковим періодом.

Згідно додаткової угоди з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтобаз Трейдінг» вартість газу на листопад 2021 року для інших споживачів становить 36 424,91 грн., з урахуванням ПДВ, тому підприємством буде змінено розмір нарахувань за теплову енергію для цих споживачів у листопаді місяці поточного року.

Коефіцієнт перерахунку в листопаді місяці для інших споживачів складає :

К = Вп/ Вт , де

Вп – перерахована планована вартість одиниці теплової енергії, що визначена для листопада місяця 2021 року;

Вт- планована вартість одиниці теплової енергії встановлена ОМС;

К = 5488,2ис.грн/ 4021,64 тис.грн. = 1,365

Сума перерахунку  для інших споживачів визначається за такою формулою :

С = ( К – 1 ) * П , де

К – коефіцієнт перерахунку;

П – плата за послугу з постачання теплової енергії, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначену послугу;

С = ( 1,365 – 1 )* 4 935,54 = 1 801,47 грн ;

С = 1 801,47 грн + 4 935,54 грн = 6 737,01 грн/ 1Гкал(з урахуванням ПДВ                        в   листопаді місяці 2021р.)

З повагою :

Директор

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»                                                              Перлей М.В.